Umów się na jazdę próbną

  Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.

  Oferta EMG Poland

  System automatycznego otwierania i zamykania bagażnika
  od 3 151,90 zł*

  System automatycznego otwierania i zamykania bagażnika jest przeznaczony do najnowszego modelu samochodu Mitsubishi EclipseCross PHEV MY’21-22. Unikalna konstrukcja pozwala na pełną integrację systemu z samochodem, analogiczną do wyposażenia fabrycznego, znaną z innych modeli samochodów Mitsubishi czy z innych marek premium. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może wzbogacić swój samochód o możliwość szybkiego dostania się do przestrzeni bagażowej w sytuacjach, gdy: pada deszcz, goni nas czas, mamy zajęte ręce. Użytkownik ma pełną kontrolę nad sterowaniem i pracą systemu, włącznie z regulacją wysokości otwarcia bagażnika.

  Pobierz PDF

  Rejestratory jazdy DVR
  od 822,60 zł*

  Rejestratory jazdy DVR tzw. kamery samochodowe to stosunkowo niewielkie urządzenia, które znacznie podnoszą jakość codziennego podróżowania i zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Monitorują i zapisują zdarzenia, które mają miejsce na drodze, co wielokrotnie okazuje się pomocne i niezastąpione. Zarejestrowane obrazy są bardzo dobrej jakości. Urządzenie rejestruje obraz niezależnie od panujących warunków pogodowych i ogólnej widoczności na drodze. Kamery dostosowują ekspozycję i rejestrują pełne detali filmy zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Bez najmniejszego problemu odczytasz numery tablic rejestracyjnych mijanych pojazdów.

  Pobierz PDF

  Uniwersalny zestaw mat grzewczych
  od 661,10 zł*

  Zestaw dwóch kompletów mat grzewczych do siedzeń samochodowych ze zdejmowaną tapicerką. Maty wykonane zostały z włókna węglowego, które odporne są na przecieranie, pękanie, korodowanie i łamanie. Wbudowana osłona termiczna stanowi gwarancję przytulności, komfortu i bezpieczeństwa. Maty grzewcze umieszcza się pomiędzy tapicerkę a gąbką, dzięki czemu fotele zachowują swój kształt i wygląd, zapewniając równocześnie większą wygodę. Maty zaczynają działać w przeciągu sekund, sprawiając, że kierowca i pasażerowie mogą cieszyć się przytulnym komfortem.

  Pobierz PDF

  * Kwota brutto. Nie zawiera kosztów montażu.