previous arrow
next arrow
Slider

Blacharnia i Lakiernia w Lublinie

W naszej blacharni – lakierni wykonujemy autoryzowane naprawy samochodów Kia, Subaru, Isuzu oraz Volvo. Na lubelskim rynku napraw powypadkowych działamy od 1998 roku. Posiadamy nowoczesne wyposażenie i wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników co pozwala na likwidację niemal wszystkich rodzajów szkód powypadkowych. Dodatkowo na Państwa potrzeby dysponujemy flotą nowych samochodów zastępczych.

Konstrukcje nadwozi nowych samochodów są zbudowane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz nowoczesnych stopów metali takich jak: aluminium, stopy magnezu, stal borowa, stale wielofazowe, kompozyty, polimery itp. W procesie usuwania uszkodzeń niezbędne jest posiadanie wiedzy co do rodzaju stosowanego materiału, jak również sposobów jego naprawy bądź łączenia. Bezpośredni dostęp do technologii, wysokiej klasy sprzętu i zastosowanie oryginalnych podzespołów umożliwia nam na skuteczne wykonywanie napraw i zagwarantowanie bezpiecznego użytkowania pojazdów. Prosimy pamiętać, że tylko naprawy wykonywane zgodnie z wytycznymi producentów pozwalają na odpowiednie zachowanie się pojazdu podczas ponownej kolizji. Zmniejsza to ryzyko odniesienia obrażeń bądź śmierci kierowcy i pasażerów.

W dobie zmieniających się trendów w technologii i kolorystyce powłok lakierowych nowoczesnych pojazdów, korzystamy z dwóch wiodących systemów mieszania lakierów: Sikkens oraz Spies Hecker.

Likwidujemy szkody we współpracy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi działającymi na polskim rynku. Jesteśmy zaangażowani w procesy tzw. samolikwidacji szkód (oględziny, dokumentacja, naprawa załatwiana kompleksowo u dealera) we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych dostępnych na rynku polskim. M.in. Allianz, Generali, PZU, Hestia, Benefia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Dział Napraw Blacharsko – Lakierniczych

Technotop Sp. z o.o.
KONOPNICA 164 A
21-030 MOTYCZ

telefon:
501-523-278
501-523-297

Godziny otwarcia:
Pn Pt 8:00 – 18:00

email:
blacharnia@technotop.lublin.pl