Umów się na jazdę próbną

  Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.

  Odstraszacze gryzoni

  Kiedy mówimy o kunie, którą możemy często spotkać wieczorem na osiedlach, niekoniecznie blisko lasu, to mamy na myśli kunę domową (Martes foina), popularnie zwaną również kamionką. Kuny są ważnym elementem naszego ekosystemu, jednak regularnie sprawiają kłopoty wyrządzając szkody w domach, w pojazdach, ogrodach i garażach, a pozbycie się ich jest czasochłonne i przede wszystkim kosztowne. W naszej ofercie mamy szereg zabezpieczeń przed kunami od preparatów w sprayu aż po zaawansowane odstraszacze ultradźwiękowe.

  Nie czekaj, aż będzie za późno!

  Preparat do usuwania zapachu gryzonia EMG-07503

  Podstawowy preparat w walce z gryzoniami, który należy zastosować każdorazowo przed użyciem właściwego odstraszacza. Usuwa zapach gryzonia i zwiększa efektywność działania odstarszacza. Nie brudzi komory silnika. Produkt bezpieczny dla podzespołów elektronicznych oraz neutralny dla tworzyw sztucznych, gumy i lakieru. Łatwa w zastosowaniu pianka o pojemności 300ml.

  Krążek zapachowy EMG-07510

  Bardzo silny koncentrat zapachowy (dla gryzonia zapach wroga), który skutecznie działa przez co najmniej 6 miesięcy od daty otwarcia opakowania. Do ochrony całej komory silnika wystarczy jeden krążek. Nie wymaga trwałego montażu.

  Spray odstraszający gryzonie EMG-07520

  Intensywna substancja aktywna (koncentrat zapachowy) o wysokiej skuteczności działania i dużej wydajności – nawet do 2 lat. Dzięki zasobnikowi zapachu komora silnika pozostaje czysta – wystarczy tylko regularnie nanosić substancje na naklejone „płytki zapachowe”. Łatwy w zastosowaniu spray o pojemności 200ml.

  Odstraszacz ultradźwiękowy pod akumulator – Model 3E EMG-07527

  Ultradźwiękowy odstraszacz z podpięciem pod akumulator (zużycie energii poniżej 2mA). Innowacyjna technologia dźwięku sinusoidalnego i sterowania impulsowego. Wodoodporny głośnik, bezpiecznik topikowy, ochrona przed uderzeniami i wodą rozpryskową.

  Odstraszacz ultradźwiękowy – Model 4B EMG-07533

  Odstraszacz ultradźwiękowy zasilany z dwóch baterii 3VCR2477, które pozwalają na wydajność urządzenia do 2 lat pracy. Modulacja częstotliwości (niezależnie od instalacji) zapobiega przyzwyczajeniu gryzonia do dźwięku. Niezwykle płaska konstrukcja SlimLine pozwala na montaż urządzenia praktycznie w każdym, dowolnie wybranym przez klienta miejscu. Lampka kontrolna z diodą LED wbudowana w urządzenie.

  Preparat chroniący przed kunami – TUNAP 398 TUN398250

  Jest częściowo syntetycznym środkiem natłuszczającym o długotrwałym działaniu. Produkt jest nieszkodliwy dla zwierząt. Konserwuje i zabezpiecza elementy gumowe w obszarze silnika, jak: pierścienie uszczelniające, osłony, przewody wysokiego napięcia, przewody hamulcowe i chłodnicze, przewody elektryczne. Skuteczny również w ochronie domostw oraz budynków gospodarczych, przed szkodami jakie może wyrządzić ten ssak.