Umów się na jazdę próbną

  Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.

  Mitsubishi L200 z modułem Power

  Mitsubishi L200 z modułem Power – oferta specjalna


  Legendarny i niezawodny L200. Teraz w mocniejszym wydaniu: 502 Nm, 185 KM

  Dodatkowa moc to nie tylko większa przyjemność z jazdy, ale tez poprawa bezpieczeństwa przy takich manewrach jak wyprzedzanie czy włączanie się do ruchu.

  Specjalnie zaprojektowany dla Mitsubishi L200 AT moduł firmy Steinbauer podwyższający moc zapewnia pełne 502 Nm momentu obrotowego, 185 KM i elastyczność lepszą aż o 20%, kiedy tylko ich potrzebujesz.

  Moduł Power został przygotowany przez Mitsubishi przy współpracy z firma Steinbauer – renomowanym dostawcą rozwiązań tuningowych z Austrii. Zwiększona moc (+35 KM) i moment obrotowy (+102 Nm) względem fabrycznego silnika pozwoliły na skrócenie czasów przyspieszenia.

  Rok modelowy 2022, rok produkcji 2021

  • Rabat do 8 130 zł netto (10 000 zł brutto)*
  • Promocyjna cena detaliczna modułu Power – 4 590 zł netto

  Pomiar mocy i momentu obrotowego odbył się w warunkach laboratoryjnych podczas badania na hamowni podwoziowej. Uzyskany wynik 185 KM mocy maksymalnej i 502 Nm momentu obrotowego może różnic się w zakresie kilku procent w zależności od indywidualnych parametrów każdego silnika. Podane czasy przyspieszenia w zakresie 0-80 km/h oraz 80-140 km/h to pomiar własny MMC Car Poland. Na uzyskane wyniki wpływ mogą mieć m.in. warunki drogowe, styl jazdy, stan techniczny samochodu, jego obciążenie (liczba pasażerów, bagaż), zastosowanie ogumienie czy tryb pracy układu przeniesienia napędu.

  Moduł Power STEINBAUER K-1000 Kit stanowi wyposażenie akcesoryjne i jest dystrybuowany przez dział posprzedaży MMC Car Poland. Instalacja modułu w pojeździe odbywa się po jego rejestracji. Ingerencja w parametry silnika może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla CO2. Zastosowanie modułu wiąże się z koniecznością spełnienia przez nabywcę dodatkowych wytycznych i zaleceń w zakresie montażu i eksploatacji, od których nie ma odstępstwa. Szczegółowe informacje na ten temat, jak również warunki gwarancji, można uzyskać u autoryzowanych dealerów Mitsubishi.

  * Podany rabat obowiązuje przy skorzystaniu z finansowania w Santander Multirent lub Santander Banku oraz w przypadku zakupu u Dealera pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU.