Umów się na jazdę próbną

  Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.

  Mitsubishi L200 Stark

  Mitsubishi L200 Stark z modułem Power wersja limitowana

  Legendarny i niezawodny L200. Teraz w mocniejszym wydaniu: 502 Nm, 185 KM

  Dodatkowa moc to nie tylko większa przyjemność z jazdy, ale tez poprawa bezpieczeństwa przy takich manewrach jak wyprzedzanie czy włączanie się do ruchu.

  L200 Stark z modułem Power to najszybszy pick-up w swojej klasie

  Specjalnie zaprojektowany dla Mitsubishi L200 AT moduł firmy Steinbauer podwyższający moc zapewnia pełne 502 Nm momentu obrotowego, 185 KM i elastyczność lepszą aż o 20%, kiedy tylko ich potrzebujesz.

  W pakiecie Stark Basic otrzymasz od nas orurowanie przedniego zderzaka, poszerzenia nadkoli, relingi dachowe oraz nakładki lamp przednich i tylnych. Nie zapomnieliśmy też o wymiarze praktycznym, dlatego pokrywa tylnej burty wyposażona została w amortyzator łagodnego otwierania, a w przestrzeni ładunkowej umieściliśmy niezwykle praktyczne skrzynki na drobne przedmioty – swing box-y.

  Wśród opcji dodatkowych znajdziesz również proponowane zabudowy, ofertę modułu podnoszącego moc, a także inne liczne akcesoria, których mamy prawie 200 pozycji.

  Rok modelowy 2022, rok produkcji 2021

  • Cena już od 164 956 zł netto*
  • Promocyjna cena detaliczna modułu Power – 4 590 zł netto**

  * Kwota 164 956 zł uwzględnia rabat w wysokości 12 195 zł. Rabat obowiązuje przy skorzystaniu z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz przy zakupie u Dealera pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU.

  ** Moduł Power STEINBAUER K-1000 Kit stanowi wyposażenie akcesoryjne i jest dedykowany do Mitsubishi L200 2.2 wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów. Produkt jest dystrybuowany przez dział posprzedaży MMC Car Poland. Instalacja modułu w pojeździe odbywa się po jego rejestracji. Ingerencja w parametry silnika może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla CO₂. Zastosowanie modułu wiąże się z koniecznością spełnienia przez nabywcę dodatkowych wytycznych i zaleceń w zakresie montażu i eksploatacji, od których nie ma odstępstwa. Szczegółowe informacje na ten temat, jak również warunki gwarancji, można uzyskać u autoryzowanych dealerów Mitsubishi. Podana cena uwzględnia koszty montażu.