Co gwarantuje Ci autoryzowany serwis Mitsubishi?

  • by
serwisowanie samochodu w autoryzowanym serwisie

Każdy posiadacz samochodu marki Mitsubishi doskonale wie, że to nie tylko auto – towarzyszy mu pewien styl życia i specyficzna dbałość o detale. Właśnie dlatego wybór odpowiedniego serwisu dla Twojego samochodu ma ogromne znaczenie. Autoryzowany serwis Mitsubishi oferuje szereg korzyści, które przekładają się na długotrwałą satysfakcję i bezpieczeństwo na drodze. Dziś przyjrzymy się, co dokładnie gwarantuje Ci autoryzowany serwis Mitsubishi oraz czy warto z niego skorzystać.

Gwarancja Mitsubishi

Jedna z największych zalet wyboru auta Mitsubishi to gwarancja – okres gwarancyjny obejmuje 5 lat lub 100 000 przejechanych kilometrów – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Podczas trwania okresu gwarancji fabrycznej nie płacisz za naprawy w przypadku nieprzewidzianych awarii, co daje Ci pewność siebie na drodze. Jeśli wybierasz autoryzowany serwis samochodów Mitsubishi wiesz, że Twoja gwarancja fabryczna zostanie zachowana.  

Dodatkowe opcje gwarancyjne

Chociaż standardowa gwarancja Mitsubishi jest bardzo atrakcyjna, istnieją także dodatkowe opcje gwarancyjne, które możesz rozważyć. Program Diamentowej Gwarancji jest stworzony dla każdego, kto nie przekroczył 35 miesięcy użytkowania swojego Mitsubishi. Możesz ją wykupić nawet w ostatni dzień przewidzianego terminu, chociaż najkorzystniejsze warunki otrzymasz w momencie zakupu samochodu oraz w pierwszym roku jego użytkowania, oszczędzając nawet 34% ceny.

Zabezpiecz się na Diamentowa Gwarancja jest zbliżona do fabrycznej. Pozwala kierowcy zabezpieczyć się na dodatkowy rok lub dwa lata po zakończeniu gwarancji fabrycznej lub do przebiegu 300 000 km. Zakres gwarancji obejmuje m.in.:

  • silnik, 
  • sprzęgło, 
  • skrzynię biegów, 
  • układ napędowy i zawieszenie, 
  • układ chłodzenia, 
  • układ kierowniczy. 

Diamentowa Gwarancja daje Ci zabezpieczenie przed niespodziewanymi kosztami napraw i zwiększenie wartości samochodu przy odsprzedaży. Opłaty za dodatkową gwarancję wliczyć można w ratę leasingową przy zakupie auta. 

Autoryzowany Serwis Mitsubishi – tu zadbasz o swoje auto

Autoryzowany serwis Mitsubishi w Technotop daje Ci gwarancję producenta na części zamienne i wykonane usługi. Dlatego nie musisz obawiać się nieprzewidzianych kosztów. Dodatkowo dzięki stosowaniu narzędzi specjalistycznych oraz aktualnego i bezpiecznego oprogramowania zyskujesz bezpieczeństwo w gratisie. Jakie jeszcze zalety zapewnia kierowcy korzystanie z autoryzowanego serwisu Mitsubishi?

  • zysk przy odsprzedaży – każda wizyta w Serwisie Mitsubishi jest odnotowana, a przeglądy są potwierdzane w książce serwisowej. Dzięki temu przy sprzedaży samochodu będziesz mógł uzyskać za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że jego historia serwisowa jest zgodna z rzeczywistością. 
  • najlepsi mechanicy – Mitsubishi gwarantuje najwyższe kwalifikacje i poziom wyszkolenia mechaników. Każdy z nich przechodzi co roku specjalistyczne szkolenia z zakresu obsługi i rozwiązań technicznych stosowanych w naszych samochodach. Personel Autoryzowanych Punktów Serwisowych Mitsubishi działa w oparciu o najnowsze i najbardziej aktualne informacje techniczne dostarczane bezpośrednio przez producenta, dzięki czemu Twój samochód jest zawsze w najlepszych rękach.
  • pewność transparentnej ceny – zawsze przed rozpoczęciem naprawy Doradca Serwisowy uzyskuje Twoją zgodę na wykonanie usługi za określoną cenę. Dzięki temu masz pewność, że ustalona cena nie zmieni się i nie będzie zawierać żadnych ukrytych kosztów.

Autoryzowany serwis Mitsubishi to najlepsze miejsce, aby zadbać o swoje auto w sposób kompleksowy. Regularne przeglądy są kluczem do zachowania bezawaryjności pojazdu, a w serwisie Mitsubishi Technotop zostaniesz obsłużony przez specjalistów, którzy dokładnie sprawdzą stan Twojego auta. Przeprowadzimy serwis okresowy Twojego auta, a w przypadku usterek lub zużycia części, wymienimy je na nowe części oryginalne. Dzięki profesjonalnemu zespołowi i częściom dopasowanym idealnie do Twojego modelu samochodu możesz mieć pewność, że auto pozostanie w doskonałej kondycji. 

Jak i czy warto skorzystać z autoryzowanego serwisu Mitsubishi?

Autoryzowany serwis Mitsubishi to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i satysfakcji. Nie tylko dbasz o swoje auto, ale także oszczędzasz czas i nerwy, unikając nieprzewidzianych kosztów napraw. Aby skorzystać z usług autoryzowanego serwisu Mitsubishi, wystarczy skontaktować się z naszym Centrum Dealerskim Technotop w Lublinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 81 748 87 78 lub mailowego na adres serwis.mitsubishi@technotop.pl. Nasz salon i serwis Mitsubishi znajduje się pod adresem Konopnica 164 A, u zbiegu Alei Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II.