Serwis Mitsubishi w Lublinie – sprawdź nas!

Zastanawiasz się gdzie znajdziesz sprawdzony serwis Mitsubishi w Lublinie? W Technotopie zapewniamy kompleksową obsługę serwisową samochodów, włącznie z serwisem blacharsko-lakierniczym oraz Stacją Kontroli Pojazdów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, doskonałym zespołem specjalistów, a także oryginalnymi częściami Mitsubishi. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto nas odwiedzić!

Dlaczego warto korzystać z serwisu Mitsubishi w Lublinie?

Technotop to profesjonalny i sprawdzony, autoryzowany serwis Mitsubishi w Lublinie. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym naprawy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze, wymianę części, diagnostykę komputerową, serwis klimatyzacji, geometrię kół i wiele, wiele innych. Nasz zespół to specjaliści posiadający szkolenia i certyfikaty wymagane przez Mitsubishi. Potrafi więc rozwiązać każdy problem zgodnie z procedurami wyznaczonymi przez producenta. Co ważne, jako autoryzowany serwis Mitsubishi w Lublinie pracujemy na oryginalnych częściach dedykowanych samochodom tej marki.

Czego można oczekiwać od serwisu Mitsubishi w Lublinie?

Od serwisu Mitsubishi w Lublinie oczekiwać można profesjonalnego podejścia do Klienta i wysokiej jakości obsługi. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego przypadku i samochodu, a nasi doświadczeni serwisanci zawsze zapewniają fachową pomoc.

Mechanik sprawdza elementy silnika Mitsubishi L200.

Usługi serwisowe w Technotop Lublin

W serwisie Mitsubishi Lublin Technotop dbamy o Twój samochód od kupna, przez regularne badania techniczne pojazdu, aż po ewentualne naprawy czy likwidację szkód. Zapraszamy zarówno posiadaczy samochodów Mitsubishi na gwarancji, jak i właścicieli aut, których okres gwarancji już wygasł.

Regularne przeglądy i konserwacja pojazdu

Każdy samochód musi posiadać ważne badanie techniczne. Pierwszy przegląd wykonuje się po 3 latach od zakupu nowego samochodu. Drugi – po kolejnych 2 latach, natomiast kolejne odbywają się już co roku. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku aut z instalacją LPG, które muszą być poddawane badaniom co roku.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze mechaników, nasz serwis zapewni Ci wysoką jakość napraw oraz kontroli stanu poszczególnych elementów Twojego Mitsubishi. Dzięki regularnie wykonywanym pracom serwisowym lub naprawczym, zachowasz swoje auto w nienagannej kondycji, a przegląd na Stacji Diagnostycznej to będzie tylko formalność.

Diagnostyka i naprawa awarii

Specjaliści Mitsubishi w Serwisie w Lublinie zajmują się bieżącą obsługą aut, ich naprawą oraz doposażeniem w dodatkowe akcesoria. Zajmujemy się usuwaniem usterek mechanicznych i elektrycznych, naprawami blacharskimi oraz lakiernictwem, a także dbamy o stan techniczny zawieszenia pojazdu.

Posiadamy 25-letnie doświadczenie w naprawie samochodów powypadkowych. Likwidujemy szkody współpracując ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi działającymi na naszym rynku, m.in. z PZU, Allianzem, Generali, Hestią czy Benefią. Jesteśmy zaangażowani w procesy samolikwidacji szkód – przeprowadzamy oględziny auta po wypadku, sporządzamy dokumentację i zapewniamy kompleksową naprawę auta, aby doprowadzić go do stanu sprzed wypadku. Dodatkowo, dysponujemy także flotą nowych samochodów zastępczych.

Wymiana części i akcesoriów

W serwisie Mitsubishi Lublin zajmujemy się także hurtową i detaliczną sprzedażą oryginalnych części Mitsubishi. W ofercie posiadamy także szeroki wybór akcesoriów doposażających auto, takich jak rejestratory jazdy DVR, oryginalne dywaniki czy maty grzewcze do siedzeń samochodowych. Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać idealnie pasujące elementy do Twojego samochodu na podstawie numeru VIN pojazdu. W naszym serwisie zajmiemy się także wymianą zużytych części na nowe, oryginalne, rekomendowane przez inżynierów Mitsubishi Motors i z myślą o długoletniej eksploatacji.

Wymiana koła przez mechanika w białym pickupie Mitsubishi L200.

Zalety korzystania z serwisu Mitsubishi w Lublinie

Dlaczego warto skorzystać z usług Serwisu Mitsubishi w Lublinie? Do głównych zalet serwisu Technotop należy doświadczony zespół wykwalifikowanych specjalistów, profesjonalne podejście do klienta i szybka obsługa, używanie oryginalnych części Mitsubishi oraz korzystne warunki dla stałych Klientów.

Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści

Doświadczona kadra techniczna to jeden z najważniejszych powodów, dla których warto wybrać nasz serwis. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w pracy z samochodami marki Mitsubishi. Dzięki temu można mieć pewność, że naprawa lub konserwacja samochodu będą wykonane profesjonalnie i zgodnie z zaleceniami producenta. To ważne m.in. dla fachowej diagnozy, wysokiej jakości naprawy zwiększającej bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów oraz dla zachowania ważności gwarancji samochodu.

Profesjonalne podejście do klienta i szybka obsługa

Nasz Serwis Mitsubishi Lublin stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta i do każdej naprawy. Zawsze staramy się być profesjonalni i oferować fachową pomoc najwyższej jakości. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich usług i rozwiązań, a także odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wykorzystanie oryginalnych części i najlepszych rozwiązań

Wykorzystywanie oryginalnych części dedykowanych samochodom marki Mitsubishi to sposób na poprawne działanie Twojego auta i zapewnienie bezpieczeństwa jazdy kierowcy oraz pasażerów. Części, które oferujemy dostosowywane są do specyfikacji technicznej konkretnego modelu. Są trwałe i wydajne, co zapewnia użycie przy ich produkcji materiałów najwyższej jakości. Stosowanie oryginalnych części może pomóc w utrzymaniu wartości samochodu na rynku wtórnym. Kupujący mogą mieć pewność, że samochód był odpowiednio utrzymywany i nie był naprawiany przy użyciu niskiej jakości części.

Konkurencyjne ceny i korzystne warunki dla klientów

Jeśli posiadasz samochód marki Mitsubishi i potrzebujesz profesjonalnej pomocy technicznej, zapraszamy do naszego serwisu. Chętnie doradzimy w doborze właściwych usług lub części i zaproponujemy konkurencyjne ceny. Zadzwoń lub odwiedź Technotop Lublin, aby dowiedzieć się o aktualnych promocjach i rabatach dla stałych Klientów.