Salon samochodowy – wysoka jakość i kompleksowość obsługi

Bardzo duża ilość sprowadzanych z zagranicy samochodów używanych, a także wyjątkowo trudna i niestabilna sytuacja gospodarcza na świecie, rodzi pytania o najbliższą przyszłość autoryzowanych dealerów samochodowych. Nie da się ukryć, że spadki sprzedażowe od momentu pandemii są dość wyraźne, ale atrakcyjne promocje oraz wysoka jakość usług świadczonych przez salony samochodowe nieustannie przyciąga nowych klientów.

Inwestycja w nowe auto – inwestycja w spokój

Zakup samochodu to bardzo często decyzja na lata, która wymaga z jednej strony odpowiedniego przygotowania merytorycznego, a z drugiej, w wielu przypadkach zdania się na fachowe doradztwo i pomoc innych osób. Szczególną sytuacją jest bez wątpienia zakup nowego samochodu, który wiąże się z koniecznością zainwestowania stosunkowo wysokich środków, co jednocześnie prowadzi do odpowiednio wysokich wymagań kupującego. Zarówno w stosunku do samego samochodu, jak i szeroko rozumianej obsługi posprzedażowej. Kluczowym elementem, oprócz wyboru samej marki, wydaje się być wybór odpowiedniego salonu, w którym dokonuje się zakupu auta. Wybór właściwego zapewni spokój i obsługę na najwyższym poziomie.

Dlaczego salon KIA Lublin Technotop w Kalinówce?

Decydując się na salon Kia Lublin warto posiłkować się opiniami jakie posiada on wśród dotychczasowych klientów. Dealer Technotop bez wątpienia ma bardzo dobre. Jest to salon samochodowy o bardzo długiej – dwudziestopięcioletniej już tradycji i doświadczeniu we współpracy z marką Kia. Powoduje to, że fachowość i wysoka jakość obsługi nie są jedynie chwytami reklamowymi i pustymi hasłami marketingowymi, ale odzwierciedlają rzeczywistość panującą w Kia Lublin Kalinówka. Dla osób, które nie chcą długo czekać na swój wymarzony samochód, aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest niewątpliwe bogata oferta modeli KIA dostępnych od ręki:

  • Ceed
  • Xceed
  • Rio
  • Sportage
  • Sorento
  • Niro

Dodatkowo z ofertą można zapoznać się nie wychodząc z domu korzystając z Otomoto Kia Technotop. Niemniej, wszystkim nie do końca zdecydowanym czy potrzebującym dodatkowych informacji, bardzo chętnie pomogą doświadczeni i fachowi doradcy klienta. Rzetelnie przedstawią aktualną ofertę i dostępne możliwości konfiguracji auta. Co oczywiste, zarówno pracownicy, jak i sam salon przystosowani są do obecnie panujących warunków i reżimu sanitarnego. 

Warto również zwrócić uwagę, że dealer Kia Lublin Technotop to także samochody używane. Zakup takiego auta od dealera daje bardzo wysoki poziom pewności i bezpieczeństwa. Przede wszystkim odnośnie stanu technicznego oraz pochodzenia i realności przebiegu. Dzięki bardzo długiej, siedmioletniej gwarancji Kii, często są to auta będące wciąż w okresie jej trwania, co stanowi dodatkowy atut. Początkowe, nieco niepochlebne opinie o koreańskich autach są nieaktualne. KIA nie odstaje jakościowo od europejskiej czołówki – potwierdzą eksperci motoryzacyjni, pozytywnie wypowiadając się o autach tej marki.

Autoryzowany dealer samochodowy – kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Najczęściej o wyborze konkretnego salonu samochodowego decyduje jego renoma i opinie jakimi cieszy się wśród dotychczasowych klientów. Oczekiwania jakie stawia się dealerom są proste – rzetelna obsługa na jak najwyższym poziomie i w jak największym zakresie. Kia Lublin al. Kraśnicka ma ten atut, że oprócz autoryzowanego serwisu, dysponuje również Stacją Kontroli Pojazdów. SKP posiada wszelkie uprawnienia do przeprowadzania badań technicznych pojazdów o wadze do 3,5 tony. Jako, że działa od drugiej połowy 1997 roku, może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wykwalifikowanymi diagnostami.

Dealer Technotop to kompleksowa obsługa serwisowa aut, a także od 1998 roku serwis blacharsko-lakierniczy dysponujący profesjonalnym zapleczem techniczno-kadrowym. Stacje serwisowe wyposażone są w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a Kia części w dużej mierze dostępne są na miejscu. Mechanicy Kia Lublin serwis posiadają wszystkie certyfikaty i szkolenia wymagane przez KIA Motors. O ich profesjonalizmie i wysokich kwalifikacjach świadczy długoletnia współpraca z dealerem.

Wszystkie te aspekty powodują, że korzystając z oferty autoryzowanego dealera samochodowego, klienci zyskują pełen komfort obsługi na najwyższym poziomie. Także kompleksowość oferowanych usług w jednym miejscu. Korzystając przy tym z fachowego doradztwa i wsparcia technicznego popartego wieloletnim doświadczeniem. Klienci mają pewność, że zakup auta w Kia Lublin Kalinówka to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. W połączeniu z niezawodnością, z której zasłynęła marka Kia, zadowolenie z dokonanego zakupu jest na wysokim poziomie. Potwierdzają to badania satysfakcji klientów. Wszystko to powoduje, że mimo trudnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, salony samochodowe o ugruntowanej pozycji i sprzedające auta wysokiej jakości wyjdą z niej obronną ręką.

Zapraszamy na nasz fanpage https://www.facebook.com/KIATECHNOTOP