Salon samochodowy – wysoka jakość i kompleksowość obsługi

Bardzo duża ilość sprowadzanych z zagranicy samochodów używanych, a także wyjątkowo trudna i niestabilna sytuacja gospodarcza na świecie, rodzi pytania o najbliższą przyszłość autoryzowanych dealerów samochodowych w Lublinie. Nie da się ukryć, że spadki sprzedażowe od momentu pandemii są dość wyraźne, ale atrakcyjne promocje oraz wysoka jakość usług świadczonych przez salony samochodowe nieustannie przyciąga nowych klientów.

Inwestycja w nowe auto – inwestycja w spokój

Zakup samochodu to bardzo często decyzja na lata, która wymaga z jednej strony odpowiedniego przygotowania merytorycznego, a z drugiej, w wielu przypadkach zdania się na fachowe doradztwo i pomoc innych osób. Szczególną sytuacją jest bez wątpienia zakup nowego samochodu, który wiąże się z koniecznością zainwestowania stosunkowo wysokich środków, co jednocześnie prowadzi do odpowiednio wysokich wymagań kupującego. Zarówno w stosunku do samego samochodu, jak i szeroko rozumianej obsługi posprzedażowej. Kluczowym elementem, oprócz wyboru samej marki, wydaje się być wybór odpowiedniego salonu, w którym dokonuje się zakupu auta. Wybór właściwego zapewni spokój i obsługę na najwyższym poziomie.

Dlaczego salon KIA Lublin Technotop w Kalinówce?

Decydując się na salon Kia Lublin warto posiłkować się opiniami jakie posiada on wśród dotychczasowych klientów. Dealer Kia Lublin Technotop bez wątpienia ma bardzo dobre. Jest to salon samochodowy o bardzo długiej – dwudziestopięcioletniej już tradycji i doświadczeniu we współpracy z marką Kia. Powoduje to, że fachowość i wysoka jakość obsługi nie są jedynie chwytami reklamowymi i pustymi hasłami marketingowymi, ale odzwierciedlają rzeczywistość panującą w Kia Lublin Kalinówka. Dla osób, które nie chcą długo czekać na swój wymarzony samochód, aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest niewątpliwe bogata oferta modeli KIA dostępnych od ręki:

  • Ceed
  • Xceed
  • Rio
  • Sportage
  • Sorento
  • Niro

Dodatkowo z ofertą można zapoznać się nie wychodząc z domu korzystając z Otomoto Kia Technotop. Niemniej, wszystkim nie do końca zdecydowanym czy potrzebującym dodatkowych informacji, bardzo chętnie pomogą doświadczeni i fachowi doradcy klienta. Rzetelnie przedstawią aktualną ofertę i dostępne możliwości konfiguracji auta. Co oczywiste, zarówno pracownicy, jak i sam salon przystosowani są do obecnie panujących warunków i reżimu sanitarnego. 

Warto również zwrócić uwagę, że dealer Kia Lublin Technotop to także samochody używane Kia. Zakup takiego auta od dealera daje bardzo wysoki poziom pewności i bezpieczeństwa. Przede wszystkim odnośnie stanu technicznego oraz pochodzenia i realności przebiegu. Dzięki bardzo długiej, siedmioletniej gwarancji Kii, często są to auta będące wciąż w okresie jej trwania, co stanowi dodatkowy atut. Początkowe, nieco niepochlebne opinie o koreańskich autach są nieaktualne. KIA nie odstaje jakościowo od europejskiej czołówki – potwierdzą eksperci motoryzacyjni, pozytywnie wypowiadając się o autach tej marki.

Autoryzowany dealer samochodowy – kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Najczęściej o wyborze konkretnego salonu samochodowego decyduje jego renoma i opinie jakimi cieszy się wśród dotychczasowych klientów. Oczekiwania jakie stawia się dealerom są proste – rzetelna obsługa na jak najwyższym poziomie i w jak największym zakresie. Salon Kia Lublin ma ten atut, że oprócz autoryzowanego serwisu, dysponuje również Stacją Kontroli Pojazdów. SKP posiada wszelkie uprawnienia do przeprowadzania badań technicznych pojazdów o wadze do 3,5 tony. Jako, że działa od drugiej połowy 1997 roku, może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wykwalifikowanymi diagnostami.

Dealer Technotop to kompleksowa obsługa serwisowa aut, a także od 1998 roku serwis blacharsko-lakierniczy dysponujący profesjonalnym zapleczem techniczno-kadrowym. Stacje serwisowe wyposażone są w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a Kia części w dużej mierze dostępne są na miejscu. Mechanicy Kia Lublin serwis posiadają wszystkie certyfikaty i szkolenia wymagane przez KIA Motors. O ich profesjonalizmie i wysokich kwalifikacjach świadczy długoletnia współpraca z dealerem.

Wszystkie te aspekty powodują, że korzystając z oferty autoryzowanego dealera samochodowego, klienci zyskują pełen komfort obsługi na najwyższym poziomie. Także kompleksowość oferowanych usług w jednym miejscu. Korzystając przy tym z fachowego doradztwa i wsparcia technicznego popartego wieloletnim doświadczeniem. Klienci mają pewność, że zakup auta w Kia Lublin Kalinówka to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. W połączeniu z niezawodnością, z której zasłynęła marka Kia, zadowolenie z dokonanego zakupu jest na wysokim poziomie. Potwierdzają to badania satysfakcji klientów. Wszystko to powoduje, że mimo trudnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, salony samochodowe o ugruntowanej pozycji i sprzedające auta wysokiej jakości wyjdą z niej obronną ręką.

Zapraszamy na nasz fanpage https://www.facebook.com/KIATECHNOTOP