Dlaczego warto kupić samochód z salonu?

  • by
Sprzedawca przekazuje kluczoyki do samochodu nowemu właścicielowi

Kupno samochodu to zawsze ważna decyzja, która będzie miała duże znaczenie dla komfortu naszego i całej rodziny, ale również dla naszych finansów w przyszłości. Istnieją różne sposoby nabycia auta, ale dziś skupimy się na jednym z najbardziej satysfakcjonujących i pewnych – zakupie samochodu w salonie. Jakie korzyści niesie ze sobą kupno nowego auta w autoryzowanym salonie Kia? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, dlaczego warto postawić na tę opcję.

Zalety zakupu samochodu w salonie

Kupując nowy samochód, wiele osób zastanawia się, czy warto zainwestować w pojazd prosto z salonu. Nasz salon samochodowy Kia w Lublinie oferuje wiele korzyści, które przekonują do tego wyboru.

Gwarancja i pewność pochodzenia auta

Jedną z głównych zalet zakupu nowego samochodu w salonie Kia jest gwarancja oraz pewność pochodzenia auta. Nowe samochody Kia sprzedawane w autoryzowanych salonach, objęte są – jako jedyne na europejskim rynku – aż 7-letnią gwarancją producenta! To oznacza, że możesz spać spokojnie, wiedząc, że ewentualne usterki zostaną naprawione przez profesjonalistów. Ponadto, masz pewność, że samochód nie ma historii kolizji ani wypadków, co może być niezwykle ważne dla wielu kupujących.

Możliwość konfiguracji samochodu

Kia oferuje szeroki zakres opcji konfiguracyjnych, pozwalając swoim klientom dostosować samochód do indywidualnych potrzeb i preferencji. Salon samochodowy Kia w Lublinie to miejsce, gdzie możesz wybrać model, rodzaj silnika i napędu, wyposażenie, systemy bezpieczeństwa i wiele innych opcji, aby stworzyć samochód dokładnie tak, jak tego chcesz. To daje poczucie kontroli nad zakupem i pozwala uzyskać auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Atrakcyjne pakiety finansowe

Kia oferuje również atrakcyjne pakiety finansowe, które ułatwiają zakup nowego samochodu. Możesz skorzystać z różnych opcji finansowania samochodu w salonie, takich jak leasing, kredyt czy wynajem długoterminowy. Dostępna jest m.in. nowoczesna forma finansowania auta Kia Smart Credit z wpłatą początkową 0-30 % i okresem finansowania na 2, 3 lub 4 lata – po tym czasie możliwy jest zwrot lub wykup samochodu Kia. 

Przykładowo, decydując się na nową Kię Ceed (1.5 TGDI 160 KM 6MT, wersja wyposażenia S) z wpłatą własną w wysokości 10% wartości auta, na okres finansowania 48 miesięcy z limitem przebiegu 15 tys. km/rok, zapłacisz 1439 zł brutto miesięcznie. Taki sposób finansowania sprawia, że zakup nowego samochodu staje się bardziej dostępny dla wielu osób.

Profesjonalna obsługa i doradztwo

Każdy salon samochodowy Kia zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem przy zakupie samochodu. Doradcy pomogą Ci wybrać odpowiedni model, dostosować go do Twoich potrzeb i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania. To znacząco ułatwia proces – dowiadujesz się z pierwszej ręki o zaletach zakupu samochodu KIA i możesz upewnić się w swojej decyzji. 

Dostęp do najnowszych modeli i technologii

Salon samochodowy Kia to miejsce, w którym zawsze znajdziesz najnowsze modele aut i technologii. Marka Kia stale inwestuje w innowacje, co oznacza, że będziesz miał dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które poprawią komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bez względu na to, czy interesują Cię samochody elektryczne, hybrydowe czy tradycyjne, Kia ma wiele ciekawych propozycji do zaoferowania.

Zupełnie nowa Kia Sportage – do wyboru także w wersji PHEV i HEV, zaawansowana technologicznie Kia Niro, dostępna od niedawna Kia EV6 GT – crossover, który do 100 km/h przyspiesza w 3,5 sekundy czy najnowsza Kia Ceed – to elektryzujące ostatnie premiery producenta, które obejrzeć można w salonach Kia. Już niedługo do ich grona dołączy przełomowy, elektryczny SUV Kia EV9, który zrewolucjonizuje nasz sposób przemieszczania się! Doświadczenie jazdy najnowszymi osiągnięciami techniki dostępne jest na wyciągnięcie ręki.  

Jak wybrać odpowiedni salon do zakupu auta?

Jeśli zdecydowałeś się na kupno samochodu z salonu, warto również wiedzieć, jak wybrać odpowiednie miejsce. W tym celu sprawdź renomę wybranego salonu Kia – przeczytaj opinie innych klientów oraz zapytaj znajomych o ich doświadczenia. Renomowany salon samochodowy Kia powinien mieć dobre opinie i być znany z profesjonalnej obsługi. Odwiedź kilka różnych miejsc, porównaj oferty i porozmawiaj z różnymi doradcami. To pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę.

O co zapytać w salonie?

Jak zadbać o bezpieczny zakup samochodu? Przed sfinalizowaniem transakcji, warto spokojnie usiąść i spisać sobie kwestie, na których nam zależy. Można przygotować sobie listę gotowych pytań, które zadasz w salonie. Mogą to być pytania takie, jak:

  • Jakie są możliwości konfiguracji danego modelu samochodu Kia?
  • Jakie są dostępne opcje finansowania?
  • Czy istnieje możliwość przetestowania samochodu przed zakupem?
  • Jakie są warunki gwarancji?
  • Jakie są warunki ubezpieczeniowe?
  • Gdzie można wykonać usługi serwisowe i które z nich objęte są gwarancją?

Kupno nowego samochodu w salonie samochodowym Kia to inwestycja, która może przynieść wiele korzyści. Gwarancja, możliwość konfiguracji, atrakcyjne pakiety finansowe oraz profesjonalna obsługa to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że warto rozważyć ten sposób zakupu. Pamiętaj jednak o dokładnym przeanalizowaniu oferty i zadawaniu pytań sprzedawcy, aby być pewnym, że wybierasz auto, które spełni Twoje oczekiwania. 

Odwiedź salon Technotop Kia w Lublinie i sprawdź najnowsze dostępne modele samochodów!