Jazda próbna Kia w Technotop Lublin – wszystko co musisz wiedzieć

  • by
kia prceed fl kia lublin technotop czarny kolor

Jazda próbna jest jedną z najważniejszych części procesu sprzedaży. Zwracamy na nią szczególną uwagę. W ten sposób nasi Klienci mogą poznać samochody KIA z najlepszej strony. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda jazda testowa KIA w Lublinie? Zapraszamy do lektury.

Umówienie wizyty na jazdę próbną

Na tym etapie otrzymujemy zgłoszenie chęci wzięcia udziału w jeździe testowej. Przyjmujemy je w różnej formie: telefonicznej, mailowej, czy poprzez dedykowany formularz. Informacje które otrzymujemy, to data odbycia jazdy próbnej oraz jaki model interesuje Klienta. Na naszym stoku przy salonie, możemy pokazać różne warianty kolorystyczne oraz wyposażenia, jakie posiadają nasze samochody KIA.

Nasza bogata oferta dostępnych modeli samochodów sprawia, że jazda próbna może odbyć się wieloma egzemplarzami – najczęściej w topowych wersjach silnikowych i wyposażenia.

Jazda próbna w Lublinie

Ten etap realizujemy w dwóch formach. W zależności od potrzeb osoby, która pojawia się na jeździe próbnej, stosujemy wariant jazdy z naszym handlowcem lub samodzielnego sprawdzenia samochodu w ruchu.

W trakcie jazdy testowej prezentujemy systemy zabezpieczeń, wspomagania kierowcy, a także nowoczesne rozwiązania multimedialne dostępne w samochodach KIA. Odpowiadamy na wszystkie pytania naszych Klientów, które pojawiają się w trakcie przejazdu. Dotyczą często wspomnianych systemów, ale również o nowych silników HEV i PHEV (hybrydowe) oraz BEV (elektryczne). Dużym zaskoczeniem dla wielu kierowców bywa fakt, że nasze samochody często bywają wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. Jednak to nie przeszkoda, a wręcz atut, jak okazuje się po rozmowach z naszymi Klientami. Później konfigurując samochód dla siebie, wybierają właśnie automat.

Jak wygląda jazda testowa KIA ze sprzedawcą?

W klasycznym wariancie, Klient zostaje przeszkolony z obsługi najważniejszych funkcji w samochodzie, a po prezentacji modelu przez handlowca, oboje wyjeżdżają na zaplanowana przez salon trasę. Z reguły posiadamy przygotowane różne warianty trasy, w zależności od potrzeb Klienta.

Jazda próbna pozwala o wiele lepiej poznać samochód, niż tylko z folderów. Jeżeli więc np. dla niektórych istotne jest przyśpieszenie – wtedy testujemy auto na trasie szybkiego ruchu. Zdarza się także, że podczas jazdy testowej jesteśmy proszeni o podjechanie pod dom Klienta, ponieważ chce sprawdzić czy auto zmieści się w garażu lub zaprezentować je członkom swojej rodziny. W naszym przypadku to nie problem.

Umów się na jazdę próbną

Elastyczne podejście w naszym salonie KIA. Jazda testowa w sposób samodzielny

Podobnie jak w pierwszym przypadku, w pierwszej kolejności Klient przechodzi szkolenie i zostają mu zaprezentowane najważniejsze i najciekawsze funkcje w danym modelu. Następnie podpisujemy specjalne dokumenty umożliwiające indywidualną jazdę testową oraz określamy czas na jaki użyczamy pojazd do testu.

Jazda testowa na weekend samochodem KIA

Jest to bardziej rozwinięta forma samodzielnej jazdy testowej. Zasady odbycia jej w tej formie, wymaga dokonania indywidualnych ustaleń między salonem a Klientem. W tym celu należy skontaktować się i umówić na spotkanie, aby ustalić szczegóły. W trakcie rozmowy.

Ile trwa jazda próbna?

Jazda przeważnie trwa od 30 do 45 minut, chociaż zdarzają się dłuższe. Jesteśmy elastyczni. W tym czasie nasz handlowiec pokazuje w praktyce rozwiązania, które można znaleźć na pokładzie naszych samochodów. Należy pamiętać, że godzina nie jest bez znaczenia. Czasami to ile trwa jazda próbna w Lublinie, może zależeć od natężenie ruchu na drodze.

Ile kosztuje jazda próbna?

Jazda testowa w naszym salonie w Lublinie jest bezpłatna. Jest to prezentacja konkretnego modelu auta, więc niemoralnym byłoby pobierać od Klienta jakąkolwiek opłatę za obejrzenie i sprawdzenie produktu, który chce kupić.

Weryfikacja przez odbyciem jazdy testowej

Każdy Klient przed odbyciem jazdy próbnej jest sprawdzany pod kątem posiadania aktualnych uprawnień do prowadzenia pojazdów kat. B. Dodatkowo podpisywany jest specjalny dokument, w którym Klient poświadcza, że nie jest pod wpływem środków odurzających. Po wypełnieniu wszystkich dokumentów – ruszamy w drogę!

Wysoki standard obsługi w naszym salonie KIA. Jazda testowa to sama przyjemność

Jak widać, nasze jazdy testowe potrafimy dostosować do wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Wiemy, że “pierwsze wrażenie da się zrobić tylko raz”, dlatego dbamy o to, aby prezentacja była jak najbardziej treściwa i ukazywała najważniejsze aspekty, dla przyszłego posiadacza wybranego modelu. W trakcie prezentacji modelu, jak i jazdy próbnej – skupiamy się na prezentacji, a nie na sprzedaży. Doskonale wiemy co posiadamy w ofercie, więc zdajemy sobie sprawę, że nie musimy nakłaniać naszych Klientów do zakupu – ponieważ sami widzą, że warto.
Dbamy także o nasze wspólne bezpieczeństwo, dlatego samochody przed odbyciem jazdy próbnej, są dezynfekowane, by zmaksymalizować bezpieczeństwo kierowcy i pasażera.

Umów się na jazdę próbną