mitsubishi_asx_2023_bialy_czerwony_kolor
mitsubishi_asx_2023_bialy_przod_i_bok
mitsubishi_asx_2023_bialy_przod
mitsubishi_asx_2023_czerwony_bok
Kia EV9 zasila w Norwegii instalację świetlną imitującą słońce
Kia EV9 zasila w Norwegii instalację świetlną imitującą słońce

Kia EV9, najnowszy flagowy model od popularnej marki samochodowej, rozświetlił norweskie niebo. Ale to nie tylko kwestia energii, bo EV9 nie tylko zasilają baterie, ale także zapewniają moc dla wyjątkowej instalacji świetlnej imitującej promienie słoneczne. Odkryj, jak nowa technologia Kia zmienia motoryzacyjny świat nie tylko na drodze, ale także w jej otoczeniu. Wyjątkowa instalacja marki Kia Kia zawsze wiodła prym w innowacjach, a teraz sięga on dalej niż kiedykolwiek. Norwegia, znana z zaawansowanych rozwiązań ekologicznych, doświadcza najnowszego dzieła inżynierów Kii, stworzonego we współpracy ze studiem projektowym VOID i agencją kreatywną Innocean – instalacji świetlnej, która nie tylko oświetla drogę, ale… Czytaj więcej »Kia EV9 zasila w Norwegii instalację świetlną imitującą słońce

Slide
previous arrow
next arrow


Nowe Mitsubishi ASX 2023


Obejrzyj relację z globalnej premiery

5 lat gwarancji

Wraz z zakupem Nowego Mitsubishi ASX otrzymujesz 5-letnią gwarancję fabryczną w standardzie. Nowe Mitsubishi ASX czyni życie łatwiejszym i spokojniejszym.

Zyskaj dodatkowe 2 lata ochrony pogwarancyjnej w pakiecie korzyści przy rezerwacji do końca tego roku.

Wnętrze Nowego Mitsubishi ASX wyposażone w najnowsze rozwiązania z dziedziny informacji i rozrywki łączy styl i komfort z przestrzenią i wszechstronnością.

Kompletny zestaw elementów bezpieczeństwa, w tym pełen pakiet systemów ADAS (Advanced Driver Assistance System) zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i spokój ducha.

Odkryj ofertę nowego Mitsubishi ASX 2023

 
Jeżeli jesteś zainteresowany, wypełnij poniższy formularz a my się z Tobą niezwłocznie skontaktujemy.

    Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.