Umów się na jazdę próbną

  Klikając "Wyślij" akceptujesz politykę prywatności.

  Autoryzowany serwis Mitsubishi w Lublinie 


  Decydując się na zakup nowego samochodu Mitsubishi, zyskujesz nie tylko niezawodny pojazd, ale też dostęp do autoryzowanego serwisu Mitsubishi, gdzie zadbamy o to, aby eksploatacja auta była komfortowa i bezpieczna. Nasi eksperci świetnie znają się na specyfikacji Twojego samochodu, dzięki czemu możesz liczyć na profesjonalną obsługę serwisową. Technotop dba o auta nie tylko w czasie trwania gwarancji, ale również po jej zakończeniu, oferując akcesoria i oryginalne części zamienne. 


  Zadzwoń: 81 748 87 78

  Usługi wykonywane w serwisie Mitsubishi w Lublinie

  W serwisie Mitsubishi Lublin Technotop dbamy oto, aby każda podróż samochodem była wygodna i bezpieczna. Dlatego też nasi specjaliści zajmują się bieżącą obsługą aut, a także ich naprawą i doposażeniem w dodatkowe elementy. Doświadczenie i dostęp do niezbędnego wyposażenia pozwoliły nam stworzyć profesjonalny serwis Mitsubishi, gdzie wykonujemy przeglądy okresowe, usuwamy usterki mechaniczne i elektryczne oraz dbamy o stan techniczny zawieszenia pojazdu.  

  Serwis części Mitsubishi po gwarancji 

  Mitsubishi Lublin Technotop zajmuje się także hurtową oraz detaliczną sprzedażą akcesoriów i oryginalnych części Mitsubishi. Nasi technicy z chęcią pomogą Ci wybrać niezbędne elementy w oparciu o podany numer VIN pojazdu, dzięki czemu unikniesz pomyłek, a Twoje auto pozostanie w pełni sprawne. Korzystając z usług Technotop masz pewność, że wybierasz akcesoria i części zarekomendowane przez inżynierów Mitsubishi Motors i wykonane z myślą o bezpiecznej i długoletniej eksploatacji.